Yük Taşıma Arabaları


Domuz Arabası 3lü Set 6 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 8 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 10 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 12 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 16 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 20 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 24 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 30 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 36 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 40 Ton
Domuz Arabası 3lü Set 48 Ton
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Yük Taşıma Arabaları

Domuz arabası (makine ve tezgah taşıma arabaları): Ağır yüklerinizi rulmanlı tekerlekler ve güçlü çelik konstrüksiyon yapısı ile rahatlıkla taşımanızı sağlar. Büyük makineler ve tezgahlar için özel tasarlanmış alçak şase ile makinelerinizi fazla kaldırmaya gerek duymadan altına sokabilirsiniz. Kullanmak için yapmanız gereken sadece özel makine krikoları ile makinenizi yerden keserek yük taşıma arabasını altına sürmeniz. Daha sonra makineyi ya da tezgahı domuz arabasının üstüne bırakınız ve çekme kolu ile istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Makina taşıma arabaları 6 tondan 100 tona kadar kapasite ile üretilebiliyor. Yerli üretim makine krikoları tekerli veya tekersiz 6 tondan 160 tona kadar tırnaklı ve 360 derece olarak üretim yapılmaktadır krikoları oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tırnaklı yapısı sayesinde, özellikle de sanayi sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Her türlü sanayi makinesinin (CNC, Torna, Freze, Bohrwerk, Taşlama vb.) kaldırılması, teraziye alınması ve özel makine taşıma tekerlekleri kullanılarak taşınması amacıyla kullanılabilmektedir. Ayrıca araç ve tamircilik sektöründe forklift, iş makinesi, kamyon, gemi ve uçak gibi araçların kaldırılması amacı ile de kullanılabilmektedir.Pompa sistemleri 700 bara dayanıklıdır.

Vinç veya trans palet ile kaldırılamayan ağır yük ya da makinaların kısa mesafede bir noktandan diğer noktaya taşımaya yarayan tekerlekli alçak mesafeli arabalardır.

Ön ve Arka Kısım olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Ön kısımda tek parça ve aynı zamanda yönü ve çekmeyi sağlayan kolun takıldığı yön tekerleği bulunmaktadır. Arka kısımda ise bir birine eşit tekerlek sayısında iki adet araba bulunmaktadır. Kullanımda özellikle yükün tekerlekler üzerine dengeli konulmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca bozuk zeminler için Paletli Tip Domuz arabalarının kullanılmasında yarar vardır. Makine Taşıma Takımları Olarak da Bilinen Domuz Arabası 6 tondan 100 tona kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Domuz Arabası Ağır Makineleri Taşımakta, Tezgâh, Basınçlı Tanklar, Buhar Kazanları Gibi Ağır Ürünler Yakın Yerlere Taşımak İçin Kullanılır. Domuz arabaları zor taşıma işlemlerinde size büyük bir şekilde yardımcı olur.