Engelli Asansör


Engelli Asansör 1 Metre
Engelli Asansör 2 Metre
Engelli Asansör 3 Metre
Engelli Asansör 4 Metre
Engelli Asansör 5 Metre
Engelli Asansör 6 Metre
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Engelli Asansörleri


Engelli Asansörü; gerek kamusal yapılarda, gerekse özel kullanım için yapılarda bulunan kod farklılıklarını aşmak amaçlı tasarlanmış asansörlerdir.

Engelli asansörleri, bir merdiveni çıkmak isteyen veya herhangi bir yükseltinin üzerine geçmek isteyen kişilerin kolayca bu engelleri aşmaları, gerçek anlamda bunun için yardıma ihtiyaç duymadan yapabilmelerini sağlar. Ayrıca engelli asansörünü hasta veya yaşlı olan kişiler, hem kamu kurumu yapılarında hem özel sektörde hem de evde hayatlarını kolaylaştıran bir ürün olarak kullanabiliyorlar. Asansörler genellikle binaları, ofis kompleksleri veya konut blokları içinde non-stop çalışıyor. Bir asansörün ve tüm ilgili parçalarının çok yüksek kalitede olması ve kolayca çeşitli yüke dayanacak şekilde olması gerekir.

Günümüzde ise mimarlar giderek daha göz alıcı özellikler ekleyerek binaların içine asansörler entegre ediyorlar. Bireysel planlar ve fikirler, bina asansörlerini bir cazibe etkeni yapma yolunda ilerliyor, çeşitli şekil ve geniş bir ürün yelpazesi ile hayatı kolaylaştıran çokça seçenekler sunuyor.

Engelli Asansörleri: Açık Tip Dikey Platform, Kapalı Tip Dikey Platform, Merdiven Tipi Platform, Asansör (Trabzan Lift), Koltuklu Merdiven Asansörü, Paletli Merdiven Tırmanıcılar, Havuz Lift, Seyyar Lift gibi ana başlıklar altında Opsiyonel farklılıklara sahip asansörlerdir.